PRAKTYCZNE WARSZTATY LAPAROSKOPOWE  Z ZAKRESU  MINIMALNIE INWAZYJNEJ CHIRURGII GINEKOLOGICZNEJ MIEDNICY MNIEJSZEJ pt.: MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ „KROK PO KROKU” - STACJONARNIE oraz ON-LINE „LIVE”,

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w PRAKTYCZNYCH WARSZTATACH z zakresu MINIMALNIE INWAZYJNEJ CHIRURGII GINEKOLOGICZNEJ MIEDNICY MNIEJSZEJ pt.:

w terminach:

WARSZTAT 1  - 12 MARCA 2024

WARSZTAT 2 - 16 KWIETNIA 2024

WARSZTAT 3 - 16 MAJA 2024

WARSZTAT 4 - 10 WRZEŚNIA 2024

WARSZTAT 5 - 15 PAŹDZIERNIKA 2024

które odbywać się będą w 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pod Honorowym Patronatem Jego Magnificencji, Rektora Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu  prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego.

Miło mi poinformować Państwa, że w  grudniu 2022 roku nasz ośrodek otrzymał akredytację ISGE Center of Excellence przyznaną przez The International Society for Gynecologic Endoscopy.

Miło mi także poinformować Państwa, że moje zaproszenie na Warsztaty w tych terminach przyjęli jedni z najwybitniejszych europejskich chirurgów ginekologicznych w zakresie minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych.

Zamysłem naszym jest, aby Warsztaty były dedykowane lekarzom ginekologom, którzy opanowali już podstawowe techniki w laparoskopii ginekologicznej oraz wszystkim tym Koleżankom i Kolegom, którzy w swej pracy zawodowej planują stosowanie technik małoinwazyjnej chirurgii ginekologicznej miednicy mniejszej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w operacjach.

Uprzejmie informujemy, że maksymalna liczba uczestników Praktycznych Warsztatów Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej to 8 lekarzy ginekologów, którzy będą brali aktywny udział w zabiegach bezpośrednio przy stole operacyjnym. Podczas zabiegów operacyjnych przedstawione będą „krok po kroku” szczegóły technik operacyjnych.

Wśród planowanych 6 – 8 zabiegów operacyjnych wykonywane będą:

• 3-4 operacje laparoskopowe: m.in. 2 laparoskopowe implantacje tytanizowanych siatek metodą Dubuissone, oraz 2 laparoskopie operacyjne - myomectomia i hysterectomia laparoskopowa,
  • 3-4 operacje w zakresie przezpochwowej implantacji siatek celem rekonstrukcji dna miednicy oraz leczenia nietrzymania moczu z użyciem materiału syntetycznego.

Ogromne zainteresowanie formułą ON–LINE Warsztatów w latach poprzednich skłoniło nas do kontynuowania jej w 2024 roku. Podobnie jak w roku poprzednim wszystkie operacje będą transmitowane „na żywo” z sal operacyjnych. Rejestracja i uczestnictwo w formie Warsztatów ON–LINE są bezpłatne w dniu warsztatów. https://www.termedia.pl/wydarzenia. Miesięczny dostęp do zapisu relacji z zabiegów operacyjnych z danego dnia – opłata 246 zł – opłata przez portal Termedia.

Jednocześnie planujemy realizację warsztatów w formule STACJONARNEJ, czyli z udziałem lekarzy ginekologów obecnych na salach operacyjnych.

Mamy ogromną nadzieję, że zarówno forma ON – LINE jak i formuła AKTYWNEGO uczestnictwa w warsztatach zainteresuje Państwa, a my jako organizatorzy postaramy się zapewnić Państwu wysoki poziom merytoryczny
i edukacyjny Praktycznych Warsztatów:

MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ „KROK PO KROKU” – STACJONARNIE oraz ON–LINE.

Serdecznie zapraszam

PARTNERZY ORGANIZACYJNI WARSZTATÓW:

tzmotontarra

OPŁATY I REJESTRACJA

1. ON-LINE - rejestracja oraz uczestnictwo są bezpłatne w dniu warsztatów. Transmisje operacji będą prowadzone na żywo. Link do rejestracji: https://www.termedia.pl/wydarzenia
Miesięczny dostęp do zapisu relacji z zabiegów operacyjnych z danego dnia – opłata 246 zł – opłata na portalu Termedia.

2. AKTYWNE UCZESTNICTWO - zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 511 717 606 (decyduje kolejność zgłoszeń).
Koszt udziału w warsztatach STACJONARNYCH wynosi 1500 zł i obejmuje:
– bezpośredni udział w operacjach wykonywanych podczas warsztatów,
– materiały warsztatowe dotyczące sprzętu endoskopowego oraz rodzaju materiałów syntetycznych implantowanych podczas warsztatów.

Dane do dokonania przelewu:
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Polna 33, 60-535 Poznań
Bank Gospodarstwa Krajowego
numer rachunku: 37 1130 1088 0001 3124 0720 0002
(z dopiskiem WARSZTATY – data --.--.-- wybranego warsztatu + imię i nazwisko uczestnika)

Potwierdzenie dokonania opłaty prosimy przesłać na adres mailowy: minimalnieinwazyjna@gpsk.ump.edu.pl

Prosimy o podanie ostatecznego odbiorcy usług, na którego będzie wystawiona faktura. Dane do faktury powinny być kompletne, a zarazem ostateczne.