Polna 33
Poznań

INFORMACJA O WYBORACH PREZYDENCKICH - MOŻLIWOŚĆ GŁOSOWANIA PRZEZ PACJENTKI

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z nadchodzącymi Wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 18 maja 2025 r., wszystkie Pacjentki przebywające w naszym Szpitalu  zostaną ujęte w spisach wyborców i będą mogły wziąć udział w głosowaniu.

Głos będzie można oddać w pokoju 180 (pomieszczenie po byłej Bibliotece) w godzinach od 07:00 do 21:00 w budynku głównym, na I piętrze.