Polna 33
Poznań

Konferencja „Siła kobiet w budowaniu zdrowia - bezpieczeństwo w okresie ciąży, porodu i połogu”

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „Siła kobiet w budowaniu zdrowia - bezpieczeństwo w okresie ciąży, porodu i połogu” organizowanej przez Ministerstwo Zdrowia, Rzecznika Praw Pacjenta oraz przez nasz Szpital.

Konferencja „Siła kobiet w budowaniu zdrowia - bezpieczeństwo w okresie ciąży, porodu i połogu”

📅 Kiedy: 11 grudnia 2025 roku

📍 Gdzie: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, sala wykładowa im. H. Święcickiego, ul. Polna 33

Godziny konferencji:🕤 9.30-16.10

Udział stacjonarny możliwy po rejestracji: https://silakobiet.webankieta.pl/.

Przewidziana jest także transmisja online.

➡ Więcej informacji oraz agenda spotkania w aktualnościach na stronie Ministerstwa Zdrowia.

https://www.gov.pl/.../zapowiedz-konferencji-sila-kobiet...

Zapraszamy serdecznie