KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA SZPITALA

Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ogłasza konkurs na stanowisko
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

1. Nazwa i adres podmiotu leczniczego:
    Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego
    Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
    ul. Polna 33, 60-535 Poznań

2. Stanowisko objęte konkursem:

Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
    Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
    ul. Polna 33, 60-535 Poznań

3. Wymagane kwalifikacje kandydata:

a) wykształcenie wyższe;
    b) brak prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.
    c) co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy;
    d) wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika podmiotu leczniczego;

4. Dokumenty wymagane od kandydatów:

a) podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem;
    b) dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowiska Dyrektora, w szczególności dyplom ukończenia studiów wyższych;
    c) opisany przez kandydata dotychczasowy przebieg pracy zawodowej (CV)
    d) dokumenty potwierdzające wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika podmiotu leczniczego, w szczególności potwierdzające dorobek i dodatkowe kwalifikacje zawodowe kandydata oraz staż pracy (m.in. zaświadczenia o ukończeniu szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, umowy o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia od poprzednich pracodawców, opinie o pracowniku, listy polecające, dokumenty potwierdzające otrzymanie nagród, itp.);
    kopie dokumentów powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata; na prośbę właściwego podmiotu lub komisji kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów;
    e) pisemne opracowanie koncepcji zarządzania Szpitalem (max. 3 strony formatu A4);
    f) informację o kandydacie z Krajowego Rejestru Karnego opatrzoną datą nie wcześniejszą niż miesiąc przed dniem zgłoszenia do konkursu;
    g) oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska;
    h) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu należy złożyć na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1.

1. Miejsce oraz termin złożenia wymaganych dokumentów:

Podanie wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w terminie do 17 maja 2023 roku:
    a) listownie, na adres: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Dział Szpitali Klinicznych i Inwestycji Szpitalnych, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań – decyduje data wpływu pisma do Uniwersytetu,
    b) osobiście, do Działu Szpitali Klinicznych i Inwestycji Szpitalnych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Fredry 10,61-701 Poznań, pok. nr 3 (parter), od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 – 15.00.

Na kopercie należy wskazać imię i nazwisko kandydata, adres zamieszkania i telefon kontaktowy, a także adnotację: Konkurs na stanowisko Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu..

2. Informacje o zasadach udostępniania materiałów informacyjnych o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Szpitala:

Informacje i dokumenty dotyczące stanu prawnego, organizacyjnego i ekonomicznego Szpitala będą udostępniane kandydatom do wglądu w siedzibie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w Dziale Szpitali Klinicznych i Inwestycji Szpitalnych, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań, pok. nr 3 (parter), od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 – 15.00.
    Informacje i dokumenty, o których jest mowa powyżej są udostępnianie wszystkim kandydatom na jednakowych zasadach i w jednakowym zakresie.
    Prosimy o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie terminu, w jakim kandydat wnioskuje o udostępnienie dokumentów do wglądu, tel. 61 854 62 69, 61 854 62 73.

3. Przewidywane miejsce i termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur:

Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur nastąpi do dnia 30 czerwca 2023 roku w siedzibie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Fredry 10, 61-701 Poznań.

4. O terminie i miejscu postępowania konkursowego zakwalifikowani kandydaci zostaną poinformowani na piśmie.

Rektor Uniwersytetu Medycznego

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

/-/ prof. dr hab. Andrzej Tykarski

plik-ikona-2Ogłoszenie-wersja do druku