Kochani ![]()
wiemy, że bardzo podobały Wam się spotkania edukacyjne z okazji
Dnia Mamy, dlatego postanowiliśmy kontynuować ich organizację.
Mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie na spotkanie!
27 lipca
– w niedzielę – odbędą się warsztaty i wykłady, które poprowadzą Położne (w tym także z Bloku Porodowego) oraz Lekarze z naszego Szpitala. Będzie też czas na jogę
i relaksację!
Miejsce – sala wykładowa im. H. Święcickiego, wejście od ul. Jackowskiego oraz ogród
Czas trwania
10.00-17.00
Koniecznie zabierz swoją matę
– jeśli pogoda pozwoli wyjdziemy do ogrodu
W programie między innymi:
Indukcja porodu
fizjologia porodu
pierwsza pomoc – noworodek
zespół neonatologiczny w porodzie
znieczulenie bólu porodowego,
joga
relaksacja
porady fizjoterapeutów
pielęgnacja maluszka
cesarskie cięcie
Będziecie mogli porozmawiać, poćwiczyć, zadać nurtujące Was pytania.
WAŻNE INFORMACJE:
Wstęp wolny, BEZ ZAPISÓW – można dołączyć w dowolnym momencie
Spotkania są prowadzone z myślą o kobietach w ciąży na każdym etapie
Ubierz się wygodnie, zabierz matę do ćwiczeń. Jeśli będzie ładna pogoda wyjdziemy do naszego ogrodu.
Spotkania odbywają się w przestrzeni
szpitalnej i
ogrodzie.
Przyjdź, to wyjątkowy czas, żeby spotkać i porozmawiać ze specjalistami ![]()
na Polnej o porodzie w naszym
Szpitalu.
Zapraszamy serdecznie ![]()
![]()