Drodzy Rodzice
Pacjentów z Oddziałów Neonatologicznych w naszym Szpitalu, zapraszamy Was do zapoznania się z zajęciami w Szkole dla Rodziców Pacjentów z Oddziałów Neonatologicznych. Pamiętajcie, że można dołączyć do grup, w każdym momencie.
Zajęcia to doskonała okazja do tego, aby zobaczyć i przećwiczyć
m. in. praktyczne porady pielęgnacyjne czy pierwszą pomoc.
Spotkania odbywają się przez cały miesiąc - w Sali Seminaryjnej Oddziału Neonatologicznego I, a prowadzą je ![]()
specjaliści
z Oddziałów Neonatologicznych.
W tym miesiącu przed nami![]()
3,10,17 czerwca - „Podstawy pierwszej pomocy” zajęcia prowadzi Ratownik Medyczny: Damian Polcyn w godzinach: 16:00-17:30.
12 czerwca ”Warsztaty laktacyjne – karmienie wcześniaka po wypisie do domu” – prowadzi doradczyni laktacyjna, mgr Marta Konieczna, w godz. 12.00-13.30.
4 czerwca - „Pielęgnacja noworodka, kangurowanie, prowadzi położna, mgr Małgorzata Cicha w godz. 16:30-18:00 i w dniu 18 czerwca prowadzi położna mgr Anna Bożek w godz. 12:00 -13:30.
23 czerwca - "Bliżej siebie - jak zadbać o malucha i siebie w trakcie hospitalizacji", prowadzi psycholożka, dr n. med. Anna Stolaś w godz. 13.00-14.30.
24 czerwca -„Rehabilitacja noworodków i wspieranie ich rozwoju” zajęcia prowadzi Fizjoterapeutka dr n. med. Beata Pusz,
w godzinach od 12:00-14:00.
9 i 27 czerwca w godz. 14:00-15:30 – „Ważne dokumenty, wsparcie finansowe oraz pozafinansowe rodziców dzieci z wyzwaniami rozwojowymi” prowadzi psycholożka, Mama Wcześniaka, dr n. med. Joanna Żółkiewska.
17 czerwca -"Terapia logopedyczna i wsparcie pobierania pokarmu przez noworodka" - prowadzi neurologopeda, mgr Agnieszka Czerniak w godz. 12:00-14:00.
Chętnych Rodziców prosimy o zapisywanie się u Koordynatora odwiedzin, na Oddziale Neonatologicznym I
tel. 663 833 400.
Zapraszamy!