Drodzy Rodzice
Pacjentów z Oddziałów Neonatologicznych w naszym Szpitalu, zapraszamy Was do zapoznania się z programem zajęć w czerwcu, w Szkole dla Rodziców Pacjentów z Oddziałów Neonatologicznych.
Pamiętajcie, że można dołączyć do grup, w każdym momencie.
Zajęcia to doskonała okazja do tego, aby zobaczyć i przećwiczyć
m. in. praktyczne porady pielęgnacyjne czy pierwszą pomoc.
Spotkania odbywają się przez cały miesiąc - w Sali Seminaryjnej Oddziału Neonatologicznego I, a prowadzą je ![]()
specjaliści z Oddziałów Neonatologicznych.
W tym miesiącu przed nami![]()
10, 16, 24 i 29 czerwca -„Podstawy pierwszej pomocy” zajęcia prowadzi Ratownik Medyczny: Damian Polcyn i Położny Łukasz Michalski w godzinach: 16:00-17:30.
16 i 26 czerwca - „Pielęgnacja noworodka, kangurowanie, prowadzi położna mgr Anna Bożek w godz. 12.00-13.30
14 czerwca - „Warsztaty laktacyjne – karmienie wcześniaka po wypisie do domu", w godz. 14:00 - 15:30 – prowadzi doradczyni laktacyjna mgr Marta Konieczna.
8 i 25 czerwca - w godz. 13:00-15.00 – „Ważne dokumenty, wsparcie finansowe oraz pozafinansowe rodziców dzieci z wyzwaniami rozwojowymi” prowadzi psycholożka, Mama Wcześniaka, dr n. med. Joanna Żółkiewska.
25 czerwca -„Terapia logopedyczna i wsparcie pobierania pokarmu przez noworodka" - prowadzi neurologopeda, mgr Agnieszka Czerniak w godz. 12:00-14:00.
24 czerwca -„Rehabilitacja noworodków i wspieranie ich rozwoju” zajęcia prowadzi fizjoterapeutka dr n. med. Beata Pusz,
w godzinach od 12:00-14:00.
Chętnych Rodziców prosimy o zapisywanie się u Koordynatora odwiedzin, na Oddziale Neonatologicznym I tel.
663 833 400.
Zapraszamy!