Szpital na Polnej dla najmniejszych Pacjentów z Ukrainy

Rok temu, dokładnie 24 lutego zmieniło się życie wszystkich Ukraińców. Wtedy w naszym Szpitalu uruchomiliśmy zbiórkę na rzecz naszych sąsiadów, do której włączyliście się wszyscy tak bardzo hojnie, z wielkim sercem.

Szpital na Polnej dla najmniejszych Pacjentów z Ukrainy

Pomocną dłoń wyciągnęli też nasi lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, cały personel naszego Szpitala.

Dziś Głos Wielkopolski opisuje piękne historie pomocy, w tym i te, które działy się na naszym oddziałach, w tym na Oddziale Neonatologicznym I. O walce o zdrowie i życie tych szczególnych, najmniejszych Pacjentów opowiadają: Profesor Jan Mazela, kierownik Oddziału Neonatologicznego I oraz Położne: Oddziałowa – Elżbieta Czapla, Zastępczyni Anna Bożek oraz Joanna Musiał, która stałą się częścią życia ratowanych u nas dzieci.

Zapraszamy do lektury!